Про нас

Благодійний фонд

на основі школи "Sobolevska School",

в якого мета допомагати дітям з вадами хвороби «Епілепсія» та військовим атовцям, які мають епілепсію та бороться з онкозахворюваннями. Організовуємо поїздки за кордон, допомагаємо отримати ліки і консультації, що до лікування. Сам Б/Ф був заснований 20.06.2019р. сім’єю Кравченко. Кравченко Олександр сам є військово — службовцем та атовцем, який пройшовши війну і боротьбу за життя не тільки за Україну та суверенітет нашої держави, а й боротьбу за власного старшого сина, який у 2015 р. через травму голови отримав закриту черепну — мозкову травму, крововилив та струс мозку. Проте через некомпетентний висновок лікарів і без результатне лікування в Україні упродовж 8 місяців, разом з дружиною Кравченко Марією, продовжували боротьбу за життя, але вже за межами України. Після боротьби 8 місяців в Україні, яка не дала ніякого результату для стабілізації, звернулись до закордонних лікарів, де порятунком став стабільний стан, який поступово покращувався за допомогою медикаментозного лікування. Після чого і зародилась ідея допомагати людям з хворобою «Епілепсія», які опустивши руки не мають підтримки, змоги лікувати дитину чи дістати препарати для стабілізації стану, щоб покращити життя всій сім'ї.

Благодійний фонд

на основі школи «Sobolevska School».

в якого мета допомагати дітям з вадами хвороби «Епілепсія» та військовим атовцям, які мають епілепсію та бороться з онкозахворюваннями. Організовуємо поїздки за кордон, допомагаємо отримати ліки та консультації, що до лікування. Сам Б/Ф був заснований 20.06.2019р. сім’єю Кравченко. Кравченко Олександр сам є військово — службовцем та атовцем, який пройшовши війну і боротьбу за життя не тільки за Україну та суверенітет нашої держави, а й боротьбу за власного старшого сина, який у 2015 р. через травму голови отримав закриту черепну — мозкову травму, крововилив та струс мозку.

Проте через не своєчасний компетентний висновок лікарів, і без результатного лікування упродовж 8 місяців в Україні, разом з дружиною Кравченко Марією, продовжували боротьбу за життя, але вже за межами України. Після боротьби 8 місяців в Україні, яка не дала ніякого результату для стабілізації, звернулись до закордонних лікарів, де порятунком став стабільний стан, який поступово покращувався за допомогою медикаментозного лікування. Після чого і зародилась ідея допомагати людям з хворобою «Епілепсія», які опустивши руки не мають підтримки, змоги лікувати дитину чи дістати препарати для стабілізації стану, щоб покращити життя всій сім'ї.

Sobolevska School


Заснована в 2019 році сім’єю Кравченко

новостворена школа, яка не тільки загартовує український дух, ай навчає українських традицій.

 

Надіслати заявку на навчання    Наші реквізити