Початкова Школа

Початкова Школа : «Розумних та Щасливих»

на основі школи "Sobolevska School",

(індивідуальні та групові заняття, в групі 7 дітей.) Вік від 4 років та без вікових обмежень. Формування груп за віковими категоріями.

Початкова Школа : «Розумних та Щасливих»

на основі школи "Sobolevska School",

(за Авторською методикою (групові заняття, в групі 6 дітей віком від 4-6 р.) Також є групова та індивідуальна підготовка з 1 по 4 класи.

Початкова школа «Розумних та Щасливих» на основі Sobolevska School у Львові – це вдалий вибір для розвитку талантів найменших учнів. Завдяки команді досвідчених викладачів та новітнім технікам викладання, нам вдалося створити відмінний навчальний простір для дітей віком від чотирьох років.

Особливістю початкової школи «Розумних та Щасливих» є індивідуальний підхід до кожної дитини. Окрім опанування базових дошкільних предметів в сучасних умовах, ми пропонуємо викладання творчих дисциплін. Опанування музики, танців та секретів акторської майстерності дозволять ще з малечку виявити нахили дитини та швидко розвинути талант. Як результат, з початковою школою «Розумних та Щасливих» дитина завжди буде займатися улюбленою справою.

Основними перевагами початкової школи «Розумних та Щасливих» є:

 • Команда досвідчених викладачів та вихователів;
 • Індивідуальний підхід та розвиток талантів;
 • Новітні техніки дитячого викладання;
 • Якісні навчальні матеріали та розвиваючі іграшки для дітей від чотирьох років;
 • Можливість індивідуальних та групових занять;
 • Оптимальний розклад та час навчання;
 • Сучасні та просторі класи;
 • Можливість участі у міжнародних конкурсах та фестивалях для дітей;
 • Доступна цінова політика та гнучка система знижок.

Подарувати своїй дитині якісно новий рівень навчання в приватній школі у Львові Ви можете вже сьогодні. Для цього Вам достатньо лише зв’язатися з менеджерами Початкової школи «Розумних та Щасливих» на основі Sobolevska School. Менеджери нашої школи погодять з Вами оптимальну дату та час для запису на навчання та нададуть відповіді на всі Ваші запитання.

Початкова школа Розумних та Щасливих на основі Sobolevska School – це продуктивне та сучасне навчання для найменших українців з гарантією якості.

Sobolevska School


Заснована в 2019 році сім’єю Кравченко

новостворена школа, яка не тільки загартовує український дух, ай навчає українських традицій.

 

Надіслати заявку на навчання  Наші реквізити