Вокал

Вокал з елементами акторської майстерності та ритміки

на основі школи "Sobolevska School",

(індивідуальні та групові заняття, в групі 7 дітей.) Вік від 4 років та без вікових обмежень. Формування груп за віковими категоріями.

Музика – це відображення світогляду кожного українця. Саме тому, кожне заняття з вокалу в Sobolevska School є спрямованим на розкриття талантів та підкреслення індивідуальності. В процесі викладання вокалу у Львові ми надаємо кращі навчальні матеріали та враховуємо всі побажання студентів. Крім того, ми пропонуємо спеціально сформовані індивідуальні та групові заняття в залежності від вікових категорій. Як результат, курс з вокалу у Львові з Sobolevska School є цікавим, продуктивним та гарантовано результативним. Особливістю навчання вокалу з Sobolevska School є опанування сценічної акторської майстерності. Поєднання музичного та акторського викладання дає змогу нашим випускникам не тільки правильно заспівати будь-яку композицію, але й повністю передати музичну історію з акторської точки зору.

Для наших Студентів:  Індивідуальний підхід;  Досвідчені викладачі;  Новітні техніки викладання вокал у Львові;  Професійне навчання основ музичної акторської майстерності;  Спеціально розроблені навчальні програми з вокалу для дітей віком від 4-ох років;  Формування груп та програм за віковими категоріями;  Гнучкий графік навчання з вокалу;  Можливість прийняття участі у міжнародних вокальних конкурсах та фестивалях;  Доступна цінова політика та гнучка система знижок. Записатися на вокал з елементами акторської майстерності та ритміки у Львові Ви можете просто зараз. Для цього Вам достатньо лише зв’язатися з менеджерами Sobolevska School. В залежності від Ваших побажань, ми порекомендуємо оптимальний час та груповий або індивідуальний курс з вокалу у Львові. Sobolevska School – це якісно нові техніки викладання вокалу з елементами акторської майстерності та ритміки, яким довіряють українці.

Вокал з елементами акторської майстерності та ритміки

на основі школи "Sobolevska School",

(індивідуальні та групові заняття, в групі 7 дітей.) Вік від 4 років та без вікових обмежень. Формування груп за віковими категоріями.

Музика – це відображення світогляду кожного українця. Саме тому, кожне заняття з вокалу в Sobolevska School є спрямованим на розкриття талантів та підкреслення індивідуальності. В процесі викладання вокалу у Львові ми надаємо кращі навчальні матеріали та враховуємо всі побажання студентів. Крім того, ми пропонуємо спеціально сформовані індивідуальні та групові заняття в залежності від вікових категорій. Як результат, курс з вокалу у Львові з Sobolevska School є цікавим, продуктивним та гарантовано результативним.

Особливістю навчання вокалу з Sobolevska School є опанування сценічної акторської майстерності. Поєднання музичного та акторського викладання дає змогу нашим випускникам не тільки правильно заспівати будь-яку композицію, але й повністю передати музичну історію з акторської точки зору.

Для наших Студентів:
 • Індивідуальний підхід;
 • Досвідчені викладачі;
 • Новітні техніки викладання вокал у Львові;
 • Професійне навчання основ музичної акторської майстерності;
 • Спеціально розроблені навчальні програми з вокалу для дітей віком від 4-ох років;
 • Формування груп та програм за віковими категоріями;
 • Гнучкий графік навчання з вокалу;
 • Можливість прийняття участі у міжнародних вокальних конкурсах та фестивалях;
 • Доступна цінова політика та гнучка система знижок.

Записатися на вокал з елементами акторської майстерності та ритміки у Львові Ви можете просто зараз. Для цього Вам достатньо лише зв’язатися з менеджерами Sobolevska School. В залежності від Ваших побажань, ми порекомендуємо оптимальний час та груповий або індивідуальний курс з вокалу у Львові.

Sobolevska School – це якісно нові техніки викладання вокалу з елементами акторської майстерності та ритміки, яким довіряють українці.

Sobolevska School


Заснована в 2019 році сім’єю Кравченко

новостворена школа, яка не тільки загартовує український дух, ай навчає українських традицій.

 

Надіслати заявку на навчання  Наші реквізити